top of page

sob., 26 sie

|

Poznań

Self Brand

Udział w projekcie jest bezpłatny. Obowiązuje jedynie opłata 30 zł na pokrycie kosztów przestrzeni szkoleniowej. Prosimy o dokonanie płatności w ciągu 24 godz. od rezerwacji za pomocą BLIK na numer 794010003 w tytule podając imię i nazwisko uczestnika. Brak płatności spowoduje anulowanie wejściówki.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Self Brand
Self Brand

Czas i lokalizacja

26 sie 2023, 12:00 – 27 sie 2023, 12:00

Poznań, Śniadeckich 18, 60-773 Poznań, Polska

O wydarzeniu

“AUTHENTIC SELF BRAND” to pierwsza, pilotażowa część projektu "COMPETENCES OF THE FUTURE"

Szukamy 5 osób, które wezmą udział w pierwszej, bezpłatnej edycji nowatorskiego szkolenia, pod tytułem “AUTHENTIC SELF BRAND”, prowadzonego w formie WARSZTATU MASTERMIND.

Tematem szkolenia “AUTHENTIC SELF BRAND” jest budowanie autentycznego wizerunku marki osobistej, w oparciu o silne i słabe strony.

WARSZTAT MASTERMIND to forma szkolenia, podczas którego uczestnicy pracują nad rozwojem swoich umiejętności w kilkuosobowej grupie, pod okiem mentorów i udzielają sobie wzajemnie informacji zwrotnych w przyjaznej atmosferze.

Udział w pierwszej edycji szkolenia jest bezpłatny. Od uczestników szkolenia pobierana jest jedynie opłata w wysokości 30 zł na pokrycie kosztów związanych z eksploatacją przestrzeni szkoleniowej. Uczestnicy szkolenia zostaną poproszeni o przekazanie informacji zwrotnych na temat szkolenia.

Prowadzący :

Jakub Rezler

Marcin Gurtatowski 

Harmonogram


  • 30 minut

    Poznajmy się


  • 1 godzina

    Osobista autentyczność​

Jeszcze 3 dostępnych elementów

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page